Aksu’da TOKİ İnşaatı Devam Ediyor
Facebook
Twitter
Haber
10 Haziran 2021 - Perşembe 15:03
 
Aksu’da TOKİ İnşaatı Devam Ediyor
Ak Parti Belediyeciliğinin nimetlerinden faydalanan Aksu İlçesinde TOKİ inşaatı devam ediyor.
ISPARTA Haberi
Aksu’da TOKİ İnşaatı Devam Ediyor

Bu kapsamda Uğural Eklektik Aydınlatma İnş. San. Tic. Tic. Ltd. Şti Tahir Dikmen Ortaklığı tarafından inşa edilen 94 konut inşaatı ile altyapı ve çevre düzenleme çalışmaları hummalı bir şekilde devam ediyor.
25.01.2021 tarihinde başlayan sosyal konut inşaatları 400 günde tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilecek.


 Konu hakkında açıklamada bulunan Aksu Belediye Başkanı Veli Kahraman, Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca ilçede yapılmakta olan sosyal konutların büyük bir eksikliği giderdiğini ifade etti.
Aksu halkını TOKİ konutlarıyla tanıştırmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade eden Başkan Kahraman; “Aksu’muz için atacak daha çok adımımız var, yapacak daha çok işimiz var. Bunlardan birisi de halkımızın sosyal konut ihtiyacını gidermekti. Çok şükür inşaat hızlı bir şekilde devam ediyor. 2022 yılı bahar aylarında inşallah hak sahipleri yeni evlerinde oturmaya başlayacak. Sayın Valimiz Ömer Seymenoğlu, Ak Parti Isparta Milletvekilleri TBMM Başkanvekili Sayın Süreyya Sadi Bilgiç, Yüksek Seçim Kurulu Üyesi Sayın Recep Özel, Savunma Sanayi Komisyon Üyesi Sayın Mehmet Uğur Gökgöz başta olmak üzere emeği geçen herkese halkımız adına çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Aksu’da, TOKİ, İnşaatı, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı