Okur32 - Isparta Haber, Isparta Haberleri, Son Dakika Isparta Haber
Facebook
Twitter
Astroloji

 

 

 
Akrep (01.07.2021)
Menfaat ilişkileri sizi bugün yarı yolda bırakabilir. Yakın çevrem diye adlandırdığınız arkadaşlarınızın gerçek yüzlerini görebilir ve aslında gerçekten yakın olmadıklarını anlayabilirsiniz.
 
Aslan (01.07.2021)
Geçmiş ile ilgili konuların tekrar karşınıza çıkması huzurunuzu kaçırabilir. Sizi rahatsız eden bir konuyu tamamen kapatmak isteyebilirsiniz. Yapacağınız görüşmeler sayesinde gerçekleri açıklamak için gerekli cesarete sahip olabilirsiniz.
 
Balık (01.07.2021)
Gelecek planlarınız ile ilgili konularda ailenizin kadın figürleri önünüze engel çıkarabilir ve gergin zamanlar yaşayabilirsiniz. İletişiminizin kopma noktasına gelmesi an meselesi, lütfen sükunetinizi korumaya özen gösterin.
 
Başak (01.07.2021)
Sizleri manipüle etmek isteyenler olabilir. Hassas olduğunuz konularda üzerinize gelebilirler. Hiç kimseye prim vermeyin. Siz tüm çalışkanlığınız ve iş bitiriciliğiniz ile olayları kendi lehinize çevirerek yönetin.
 
Boğa (01.07.2021)
Hayatınız ile ilgili bir karar aşamasında olabilirsiniz. İleriye dönük alacağınız her karar sizleri yeni bir yol ayrımına sürüklüyor. Atacağınız her adımı planlamak geleceği daha sağlıklı öngörmenize yardımcı olacaktır.
 
İkizler (01.07.2021)
Sosyal çevreniz ile yapacağınız görüşmelerde yeni tanışmalar içinde olabilir ve yeni bir aşkın kapısını aralayabilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz aşk hayatınız sonunda renkleniyor, bu anın tadını çıkarın.
 
Koç (01.07.2021)
Ailenizle ilgili konularda hassas olabilir ve onlarla ilgili olaylarda daha duygusal davranışlar sergileyebilirsiniz. Önceliğiniz her zaman sevdikleriniz olabilir ama bu önceliğin dozunu iyi ayarlamalı, kendinizi ikinci plana atmamalısınız.
 
Kova (01.07.2021)
Geçmişteki çalışma arkadaşlarınız sizinle yaşadıkları sorunları çözmek için kapınızı çalabilir ve hatalarını telafi etmek için sizinle görüşmek isteyebilirler. Geçmişe bir sünger çekip yeni bir sayfa açmak için tam zamanı. Karşı tarafa kendisini affettirmesi için izin verin.
 
Oğlak (01.07.2021)
Hayatınızda yepyeni bir döneme doğru gidiyorsunuz. Hayatta çok gerçekçi baktığınız konularda veya ikili ilişkilerinizde tabuları kırabilir ve sizden beklenmeyen değişimlerin içerisine girebilirsiniz.
 
Terazi (01.07.2021)
Ailenizle ilgili bazı problemler yaşayabilirsiniz. Sinir ve öfke ile sert konuşmalar yapabilir ve kendinizi bir karar verme noktasında hissediyor olabilirsiniz. Vereceğiniz karar sonuçları değiştirmeye yetmeyebilir. Kendinize biraz zaman vermelisiniz.
 
Yay (01.07.2021)
Gelecek planlarınızı şekillendirmek adına önünüze çıkan fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Seçeneklerin çokluğu karşısında kararsız kalabilir ve bir karara varmakta zorlanabilirsiniz. Kararınız en çok istediğiniz şeyden yana olsun. Neyi niçin istediğinizi iyi bilin.
 
Yengeç (01.07.2021)
Kariyer hayatınızda geçmişte üzerinde çalıştığınız dosyalar yeniden açılabilir. Eksik veya yanlış yapılan tüm ayrıntılar bulunabilir ve üzerinde tekrar çalışmanız gerekebilir. Dikkatli ve titiz çalışmaya önem verin.

 

 

 

Haber Yazılımı